رادین ماینر

جستجو

وضعیت بازار: ارزهای دیجیتال باز می‌گردند

بیت کوین به‌خوبی موج نزولی را مهار کرده و همچنان بالای محدوده ۲۵,۰۰۰ دلار باقی مانده است که نشان می‌دهد احتمال صعود آن وجود دارد. در حال حاضر بیت کوین کمی بالاتر از مقاومت کلیدی ۳۰,۰۰۰ دلاری قرار داشته و در حوالی ۳۰,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. با اینکه نسبت به دیروز ۶ درصد افزایش قیمت داشته است؛ اما هنوز نسبت به هفته گذشته کاهشی ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

تتر که دیروز ثبات خود را از دست داده بود، بار دیگر میخ خود را محکم کوبید و به ثبات رسید.

به گزارش کریپتونیوز، در نمودار اکثر آلت کوین‌های اصلی بازار نیز موج‌های بازیابی قیمت مشاهده می‌شود. اتریوم به بالای منطقه مقاومت ۲,۰۰۰ دلار بازگشته است. ایکس‌آرپی (XRP)، بالاتر از محدوده ۰.۴۰ دلار تثبیت می‌شود. کاردانو نیز از مقاومت ۰.۵ دلاری عبور کرد.

وضعیت بازار: ارزهای دیجیتال باز می‌گردند
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از کاهش شدید قیمت بیت کوین، حمایت ۲۵,۰۰۰ دلاری بالاخره روند نزولی را متوقف کرد. با بازگشت بیت کوین و عبور از سطح ۲۹,۰۰۰ دلار، اکنون قیمت به بالای منطقه مقاومت کلیدی ۳۰,۰۰۰ دلاری رسیده است. مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۳۱,۲۰۰ دلار مشاهده می‌شود.
اگر روند نزولی دیگری ظاهر شود، ممکن‌ است قیمت در محدوده ۲۸,۸۰۰ دلار حمایت شود. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۲۷,۵۰۰ دلار است، که امکان سقوط قیمت به زیر این ناحیه هم وجود دارد.

بهتر است بدانید: خرید ماینر قانونی

قیمت اتریوم

اتریوم نیز در سطح ۱,۸۸۰ دلار ترمز سقوط قیمت را کشید و روند را معکوس کرد. حال اتریوم بالای سطح ۲,۰۰۰ دلار قرار دارد و سیگنال‌های مثبتی در آن دیده می‌شود. نزدیک‌ترین مقاومت پیش‌ روی قیمت فعلی در محدوده ۲,۱۲۰ دلاری و مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۲,۲۰۰ دلار شکل می‌گیرد. اتریوم نسبت به دیروز ۳ درصد افزایش قیمت و نسبت به هفته گذشته ۲۴ درصد کاهش قیمت داشته است.
در صورت شکل‌گیری روند نزولی، اولین حمایت در محدوده ۲,۰۰۰ دلار است و حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱,۸۸۰ دلار مشاهده می‌شود. اگر این مقاومت شکسته شود، موج جدید نزولی در قیمت اتریوم مشاهده خواهد شد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو پیش از شروع بازگشت قیمت‌ها به سطح ۰.۴۰ دلار افزایش یافت. حال قیمت به بالای ۰.۵۰ دلار بازگشته و حتی در کوتاه‌مدت امکان گرفتن سطح ۰.۵۵ دلار وجود دارد.

قیمت سولانا  در محدوده ۵۰ دلار بازگشته و اکنون نسبت به دیروز افزایشی ۹ درصدی را تجربه کرده است. اگر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده بیش از ۵۰ دلار بسته شود، نوید یک افزایش قوی‌تر به گوش فعالان بازار می‌رسد.

قیمت دوج کوین با بهبود ۱۶ درصدی به بالای سطح ۰.۰۹۲ دلار صعود کرد. یک مقاومت کلیدی اکنون در نزدیکی سطح ۰.۱۰ دلار در حال شکل‌گیری است. دوج نسبت به هفته گذشته ۲۸ درصد از بهای خود را از دست داده است.

بهبود قیمت ایکس‌آرپی (XRP) در بالای محدوده ۰.۴۴ دلار رخ داد. مقاومت کلیدی در نزدیکی ۰.۴۵ دلار مشاهده می‌شود و در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، قیمت تا ۰.۵۰ دلار بالا می‌رود.

 

آلت‌ کوین‌های دیگر بازار نیز امروز اکثراً صعودی بودند. در این میان قیمت میکر، در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، با رشد ۵۰ درصدی طی یک شبانه‌روز و عبور از محدوده ۱,۵۸۸ دلار، بهترین عملکرد را به ثبت رساند. ارزهای دیگری چون ایپ کوین و گالا نیز بیش از ۴۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند. از آن‌طرف لونا به قهقرا رفته و با سقوط ۱۰۰ درصدی طی یک روز، حال با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۹۴۴ دلار معامله می‌شود.

خلاصه مطلب آن‌که، بالای سطح ۲۹,۰۰۰ دلار، نمودار قیمت بیت کوین سیگنال‌های مثبتی را منتشر می‌کند. اگر قیمت در بالای منطقه ۳۰,۰۰۰ دلاری بسته شود، در کوتاه‌مدت یک حرکت صعودی ثابت در قیمت رخ خواهد داد.

بیشتر بدانید: فروش ماینر قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *