رادین ماینر

تولید و مونتاژ ماینر با گارانتی

ماینر های قانونی مونتاژ داخلی را با تضمین گارانتی رادین ماینر خریداری نمایید.

هتلینگ و نگهداری ماینر و فروش اقساطی

ماینر های قانونی بیت کوین خود را با تضمین نگهداری در فارم به صورت نقد و اقساط از رادین ماینر خریداری نمایید.

تولید و مونتاژ ماینر ایرانی

شرکت کیا الکترونیک رادین با داشتن دو کارخانه در شهرهای زنجان و قوچان سالانه بسته به نیاز بازار تعداد انبوهی از انواع ماینر را تولید میکند
تمامی دستگاه های ماینر شرکت کیا الکترونیک رادین مونتاژ داخل و با کیفیت بالا ارائه می گردد. تمامی دستگاه های ماینر شرکت های whats miner , bitamine , innosilicon  با کیفیت اورجنال در این شرکت مونتاژ می گردد.
 
خرید ماینر قانونی

هتلینگ و نگهداری ماینر

احتمالا عبارت ماینر هتلینگ تا بحال به گوشتان رسیده است. هتلینگ به معنای قراردادن ماینر قانونی خود در فارم ماینینگ قانونی با شرایط نگهداری استاندارد است.

همانطور که میدانید تامین برق دستگاه ماینر و نگهداری آن در شرایط کاری استاندارد کار دشواری است.لذا شرکت رادین ماینر اقدام به ارائه خدمات هتلینگ به شما عزیزان نموده است. تا با خیال راحت دستگاه های ماینر قانونی خود را در بهترین شرایط  نگهداری و استفاده کنید.

همچنین اگر دستگاه ماینر را از ما خریداری نمایید می تواند با قراردادن آن در رادین فارم مبلغ دستگاه را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتلینگ دستگاه های ماینر با شماره 09129587423 تماس بگیرید.

تولید سایلنت باکس

سایلنت باکس وسیله ای است که ماینر را درون آن قرار داده و صدای تولیدی ماینر را تا یک دهم کاهش میدهد. اکثر  سایلت باکس های تولیدی رادین ماینر دارای سیستم های کولینگ و خنک کنده نیز هستند.

ما در شرکت کیا الکترونیک رادین اقدام به طراحی، تولید و توزیع انواع سایلنت باکس برای دستگاه های متنوع و در ظرفیت های گوناگون می کنیم تا شما بتوانید ماینر خود را در محیط های مختلف مورد استفاده قرار دهید و در نهایت بالاترین کیفیت استخراج را داشته باشید و سلامت ماینر شما در بالاترین سطح ممکن باشد. جهت مشاوره و راهنمایی در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09129587423

خرید ماینر قانونی

مشاوره در راه اندازی فارم

برای پروژه های بزرگ شما مشتریان عزیز که قصد دارید در ابعاد بزرگ اقدام به خرید ماینر قانونی یا استخراج رمز ارز کنید( بعد از اخذ مجوز ) تیم تخصصی شرکت کیا الکترونیک رادین خدماتی تحت عنوان مشاوره در راه اندازی فارم قانونی و خرید تحهیزات را به شما ارائه میدهد و از قدم اول طراحی فارم قانونی و تجهیزات مورد نیاز تا مدیرت آن با سیستم های نرم افزاری نوین همراه شماست.
جهت مشاوره در این زمینه با تیم رادین ماینر در تماس باشید.

فروش ماینر قانونی اقساطی

می توانید دستگاه های استخراج رمز ارز (ماینر قانونی) رادین ماینر را به صور ت اقساطی به دو روش خریداری نمایید.

روش اول  فروش ماینر اقساطی با معرفی مشتری به بانک 

روش دوم فروش ماینر اقساطی به شرط قرار دادن ماینر در فارم رادین است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

09129587423

خدمات رادین ماینر