تولید و مونتاژ ماینر ایرانی

شرکت کیا الکترونیک رادین با داشتن دو کارخانه در شهرهای زنجان و قوچان سالانه بسته به نیاز بازار تهداد انبوهی از انواع ماینر را تولید میکند
تمامی دستگاه های ماینر شرکت کیا الکترونیک رادین مونتاژ داخل و با کیفیت بالا ارائه می گردد. تمامی دستگاه های ماینر شرکت های whats miner , bitamine , innosilicon  با کیفیت اورجنال در این شرکت مونتاژ می گردد.
 

هتلینگ و نگهداری ماینر

احتمالا عبارت ماینر هتلینگ تا بحال به گوشتان رسیده است. هتلینگ به معنای قراردادن ماینر قانونی خود در فارم ماینینگ قانونی با شرایط نگهداری استاندارد است.

همانطور که میدانید تامین برق دستگاه ماینر و نگهداری آن در شرایط کاری استاندارد کار دشواری است.لذا شرکت رادین ماینر اقدام به ارائه خدمات هتلینگ به شما عزیزان نموده است. تا با خیال راحت دستگاه های ماینر قانونی خود را در بهترین شرایط  نگهداری و استفاده کنید.

اگر میخواهید ماینرهای خود را در فارم قانونی رادین ماینر قرار دهید کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی کنند.

تولید سایلنت باکس

سایلنت باکس وسیله ای است که ماینر را درون آن قرار داده و صدای تولیدی ماینر را تا یک دهم کاهش میدهد. همچنین انواعی از سایلت باکس ها دارای سیستم های کولینگ و خنک کنده نیز هستند.

ما در شرکت کیا الکترونیک رادین اقدام به طراحی، تولید و توزیع انواع سایلنت باکس برای دستگاه های متنوع و در ظرفیت های گوناگون می کنیم تا شما بتوانید ماینر خود را در محیط های مختلف مورد استفاده قرار دهید و در نهایت بالاترین کیفیت استخراج را داشته باشید و سلامت ماینر شما در بالاترین سطح ممکن باشد. جهت مشاوره و راهنمایی در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

aggregaat-100-kva-super-silent-eekels.png.600x405_q85_box-150,0,1650,1012_crop_detail

مشاوره در راه اندازی فارم

برای پروژه های بزرگ شما مشتریان عزیز که قصد دارید در ابعاد بزرگ اقدام به خرید ماینر قانونی یا استخراج رمز ارز کنید( بعد از اخذ مجوز ) تیم تخصصی شرکت کیا الکترونیک رادین خدماتی تحت عنوان مشاوره در راه اندازی فارم قانونی و خرید تحهیزات را به شما ارائه میدهد و از قدم اول طراحی فارم قانونی و تجهیزات مورد نیاز تا مدیرت آن با سیستم های نرم افزاری نوین همراه شماست.
جهت مشاوره در این زمینه با تیم رادین ماینر در تماس باشید.