هتلینگ و نگهداری دستگاه ماینر

احتمالا عبارت ماینر هتلینگ تا بحال به گوشتان رسیده ، در این نوشته قصد داریم به توضیح این کلمه بپردازیم . در ادامه با رادین ماینر همراه باشید.

شاید فارم ماینینگ یا خرید ماینر برای سرمایه گذاری در زمینه استخراج ارز دیجیتال وسوسه برانگیز باشد ، اما اگر فقط براساس نکات مثبت و اعداد ارقام بخواهیم روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم ، حرکتی کاملا ناشیانه انجام داده ایم. مهمترین و اساسی ترین نکته در استفاده از ماینر ، خرید آن نیست ( در واقع خرید دستگاه شاید کم اهمیت ترین بخش باشد) بلکه تامین برق و نگهداری از دستگاه در شرایط مختلف است که به ترتیب در اولویت های بعدی قرار میگیرند.

تامین برق دستگاه مهمترین و در عین حال دشوارترین بخش قضیه است. تا همین چند ماه پیش ایران یکی از بهترین نقاط دنیا برای راه اندازی فارم بود ، زیرا به آسانی میشد از یارانه برق که برای فعالیت در زمینه کشاورزی یا صنعت تعریف شده بود را استفاده و برق دستگاه های پر مصرف ماینر را با ارزانترین رقم ممکن فراهم کرد .

اما اخیرا به دلیل سخت گیری های دولتی مبنی بر استفاده از یارانه برق دولتی برای صنایع دیگر در ماینینگ ، تامین برق دیگر به سادگی گذشته نیست . اخیرا بسیاری از فارم های فعال که از برق صنایع برای استخراج بیت کوین استفاده میکردند ، توسط وزارت نیرو شناسایی و پلمب شدند.

 

شرکت کیا رادین الکترونیک در همین راستا خدمات هتلینگ و نگهداری دستگاه های ماینر شما را ارائه می دهد.